Олімпіади

Лауреат IV етапу VIІ Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2017/2018 н. р.

Григоренко Олександр, 11-А клас

Учитель інформатики Римашевська Т. І.

Переможці ІІІ етапу

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

2017/2018 навчальний рік

Українська мова та література
Фіцай Арсен 11-А ІІІ Полюлях Р. Ф.
Російська мова
Фіцай Арсен 11-А ІІ Теодорович В. Г.
Правознавство
Фіцай Арсен 11-А І Мартиновець Н. М.
Інформатика
Сумін Олександр 11-А ІІІ Римашевська Т. І.
Інформаційні технології
Сумін Олександр 11-А І Римашевська Т. І.
Історія
Фіцай Арсен 11-А ІІІ Мартиновець Н. М.
Англійська мова
Фіцай Арсен 11-А ІІ Меркулова Т. М.

Переможці ІІ етапу

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

2017/2018 навчальний рік

Українська мова та література
Покойовець Марія 7-А І Мельниченко С.М.
Титок Алла 8-А ІІ Шаранова Н.М.
Мартиновець Анастасія 9-Б ІІ Мельниченко С.М.
Прокопенко Анастасія 10-А ІІ Шаранова Н.М.
Фіцай Арсен 11-А І Полюлях Р.Ф.
Біологія
Гаврилко Дар’я 10-Б ІІІ Бобир Г. К.
Фіцай Арсен 11-А ІІ Бобир Г. К.
Англійська мова
Титок Алла 8-А ІІ Марінова Т. В.
Швець Ольга 9-Б ІІІ Саратова В. В.
Вовченко Анастасія 10-Б ІІІ Шерстюк Т. І.
Фіцай Арсен 11-А І Меркулова Т.М.
Образотворче мистецтво
Вячина Сніжана 10-А І Дерев’янко Н. Г.
Гресько Альона 11-Б ІІІ Дерев’янко Н. Г.
Інформатика
Семенець Ольга 9-Б ІІ Римашевська Т.І.
Гаврилко Дар’я 10-Б ІІ Римашевська Т.І.
Сумін Олександр 11 І Римашевська Т.І.
Історія
Титок Алла 8-А І Поплавець Т. М.
Прокопенко Анастасія 10-А ІІ Мартиновець Н.М.
Фіцай Арсен 11-А І Мартиновець Н.М.
Хімія
Покойовець Марія 7-А ІІІ Бердник О.П.
Титок Алла 8-А ІІ Бердник О.П.
Школенко Денис 9-Б ІІІ Бердник О.П.

ХVІІІ Міжнародний конкурс

знавців української мови імені Петра Яцика
Ярицька Вікторія 6-А ІІІ Полюлях Р.Ф.
Покойовець Марія 7-А ІІ Мельниченко С.М.
Титок Алла 8-А ІІ Шаранова Н.М.
Фіцай Арсен 11 І Полюлях Р.Ф.

VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської молоді імені Тараса Шевченка
Прокопенко Анастасія 10-А ІІІ Шаранова Н.М.
Математика
Покойовець Марія 7-А І Залізняк Н. Т.
Титок Алла 8-А ІІІ Залізняк Н. Т.
Школенко Денис 9-Б І Крюковська Г.І.
Гаврилко Дар’я 10-Б ІІ Залізняк Н. Т.
Сумін Олександр 11-А І Крюковська Г.І.
Географія
Титок Алла 8-А ІІ Бойко О. М.
Школенко Денис 9-Б ІІ Яловенко О.Г.
Вовченко Анастасія 10-Б ІІ Бойко О. М.
Сумін Олександр 11-А ІІ Яловенко О.Г.
Правознавство
Гаврилко Дар’я 10-Б ІІІ Мартиновець Н.М.
Фіцай Арсен 11-А І Мартиновець Н.М.
Фізика
Кулик Ігор 9-Б І Можаровська Т. А.
Сумін Олександр 11-А ІІ Можаровська Т. А.
Інформаційні технології
Титок Алла 8-А ІІ Базилюк Н. М.
Гаврилко Дар’я 10-Б ІІ Римашевська Т. І.
Сумін Олександр 11-А І Римашевська Т. І.
Російська мова
Титок Алла 8-А ІІ Онуфрієвич О. Г.
Прокопенко Анастасія 10-А ІІІ Онуфрієвич О. Г.
Фіцай Арсен 11-А І Теодорович В. Г.
Економіка
Прокопенко Анастасія 10-А ІІ Марченко О. Д.
Сумін Олександр 11-А І Марченко О. Д.
Зарубіжна література
Покойовець Марія 7-А ІІІ Цвєткова Л. М.
Федченко Яна 9-Б ІІ Онуфрієвич О. Г.
Прокопенко Анастасія 10-А ІІІ Теодорович В. Г.
Фіцай Арсен 11-А ІІ Ільченко О. І.
Астрономія
Сумін Олександр 11-А І Можаровська Т. А.

Лауреат IV етапу VI Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2016/2017 н. р.

Григоренко Олександр, 10-А клас

Учитель інформатики Римашевська Т. І.

Переможці ІІI етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2016/2017 н. р.

Предмет Прізвище учня Клас Місце Прізвище вчителя
Українська мова Фіцай Арсен 10-А ІІ Полюлях Р. Ф.
Історія Фіцай Арсен 10-А ІІ Мартиновець Н. М.
Фізика Кулик Ігор 8-Б ІІ Можаровська Т. А.
Біологія Фіцай Арсен 10-А ІІ Бобир Г. К.
Астрономія Фіцай Арсен 10-А ІІІ Можаровська Т. А.
Правознавство Фіцай Арсен 10-А І Мартиновець Н. М.
Інформатика Григоренко Олександр 10-А ІІІ Римашевська Т. І.
Ополончик Владислав 11 ІІІ Римашевська Т. І.
Інформаційні технології Григоренко Олександр 10-А І Римашевська Т. І.
Ополончик Владислав 11 ІІ Римашевська Т. І.
Економіка Григоренко Олександр 10-А І Марченко О. Д.
Англійська мова Фицай Арсен 10-А ІІІ Меркулова Т. М.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплин 2016/2017 н. р.

Предмет Прізвище учня Клас Місце Прізвище вчителя
Зарубіжна література Фіцай Арсен 10-А І Ільченко О.І.
Образотворче мистецтво

Вячина Сніжана

9-А ІІІ Дерев’янко Н. Г.

Гресько Альона

10-Б (за11клас) ІІ Дерев’янко Н. Г.
Біологія Федченко Яна 8-Б ІІ Шапаренко О. О.
Фіцай Арсен 9-А І Бобир Г. К.
Українська мова та література Титок Алла 7-А І Шаранова Н.М.
Прокопенко Анастасія 9-А ІІІ Шаранова Н.М.
Фіцай Арсен 10-А І Полюлях Р.Ф.
Екологія Яловенко Анастасія 10-А ІІ Бобир Г. К.
Нем’янченко Олександр 11 ІІ Бобир Г. К.
Технічна праця Осика Максим 9-В ІІІ Зеленков Л. П.
Нем’янченко Олександр 11 І Зеленков Л. П.
Англійська мова Вовченко Анастасія 9-Б І Шерстюк Т. І.
Фіцай Арсен 10-А І Меркулова Т.М.
Інформатика (програмування) Галич Назар 9-Б ІІ Римашевська Т.І.
Григоренко Олександр 10-А І Римашевська Т.І.
Ополончик Владислав 11 І Римашевська Т.І.
Історія Прокопенко Анастасія 9-А ІІІ Мартиновець Н.М.
Фіцай Арсен 10-А І Мартиновець Н.М.
Хімія Титок Алла 7-А І Бердник О.П.
Фіцай Арсен 9-А ІІ Бердник О.П.
МатематикаТиток Алла7-АІІЗалізняк Н. Т.
Школенко Денис8-БІКрюковська Г. І.
Григоренко Олександр10-БІКрюковська Г. І.
ГеографіяШколенко Денис8-БІЯловенко О. Г.
Григоренко Олнександр10-АІІІЯловенко О. Г.
ПравознавствоГаврилко Дар'я9-БІіМартиновець Н. М.
Фіцай Арсен10-АІМартиновець Н. М.
ФізикаКулик Ігор8-БІ Можаровська Т. А.
Григоренко Олександр10-БІІІМожаровська Т. А.
Інформаційні технологіїГалич Назар9-БІІРимашевська Т. І.
Григоренко Олександр10-БІРимашевська Т. І.
Ополончик Влад11ІРимашевська Т. І.
Російська моваПрокопенко Анастасія9-БІОнуфрієвич О. Г.

Лауреати ІV етапу V Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2015/2016 н. р.

1. Григоренко Олександр, 9-А клас, виступав за 10 клас

2. Ополончик Владислав, 10 клас, виступав за 11 клас

Учитель інформатики Римашевська Т. І.

Переможці ІІI етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплин 2015/2016 н. р.

ПредметПрізвище учня Клас Місце Прізвище вчителя
Українська мова Прокопенко Анастасія 8-АІІІ Шаранова Н. М.
Українська моваФіцай Арсен 9-А ІІІ Полюлях Р. Ф.
Біологія Фіцай Арсен 9-А ІІІ Бобир Г. К.
Інформатика Григоренко Олександр 9-А І Римашевська Т. І.
ІнформатикаОполончик Владислав 10 І Римашевська Т. І.
ГеографіяГригоренко Олександр 9-А ІІ Яловенко О. Г.
Правознавство Фіцай Арсен 9-А ІІ Мартиновець Н. М.
Правознавство Гребенюк Анастасія 11 ІІ Мартиновець Н. М.
Англійська мова Гребенюк Анастасія 11ІІ Шерстюк Т. І.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплин 2015/2016 н. р.

Предмет Прізвище учня Клас МісцеПрізвище вчителя
Біологія Гаврилко Дар'я8-Б І Бобир Г. К.
Фіцай Арсен 9-АІ Бобир Г. К.
Пухляк Каріна11ІІШапаренко О. О.
Українська моваМартиновець Анастасія7-БІМельниченко С. М.
Прокопенко Анастасія8-АІШаранова Н. М.
Фіцай Арсен9-АІПолюлях Р. Ф.
Муха Марія10ІІШагова О. П.
Гребенюк Анастасія11ІШаранова Н. М.
ФізикаГребенюк Анастасія11ІІІНовосьолова Л. А.
Англійська моваВовченко Анастасія8-БІІШерстюк Т. І.
Фіцай Арсен9-АІМеркулова Т. М.
Гребенюк Анастасія11ІШерстюк Т. І.
ІсторіяПрокопенко Анастасія8-АІІМартиновець Н. М.
Фіцай Арсен9-АІІФедоренко Т. Г.
Андрійченко Марина11ІМартиновець Н. М.
МатематикаТиток Алла6-АІЗалізняк Н. Т.
Школенко Денис7-БІКрюковская Г. І.
Григоренко Олександр9-АІІКрюковская Г. І.
ЕкологіяНемяченко Олександр10ІІІСемешко Ю. Г.
Деледивка Андрій11ІІІШапаренко О. О.
ХіміяФіцай Арсен9-АІБердник О. П.
ГеографіяВовченко Анастасія8-БІІІБойко О. М.
Григоренко Олександр9-АІЯловенко О. Г.
Андрійченко Марина11ІІЯловенко О. Г.
ІнформатикаФіцай Арсен9-АІІРимашевська Т. І.
Григогоренко Олександр9-А (10)ІРимашевська Т. І.
Ополончик Влад10 (11)ІРимашевська Т. І.
ЕкономікаГригоренко Олександр9-АІІМарченко О. Д.
Технічна працяБахтіяров Богдан9-БІІЗеленков Л. П.
Олійник Олексій11ІЗеленков Л. П.
Російська моваПрокопенко Анастасія8-АІІОнуфрієвич О. Г.
Гребенюк Анастасія11ІІІОнуфрієвич О. Г.
Інформаційні технологіїФіцай Арсен9-АІІРимашевська Т. І.
Григоренко Олександр9-А (10)ІРимашевська Т. І.
Ополончик Влад10 (11)ІРимашевська Т. І.
ПравознавствоФіцай Арсен9-АІМартиновець Н. М.
Радіонова Анна10ІІІМартиновець Н. М.
Гребенюк Анастасія11ІМартиновець Н. М.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2014/2015 н. р.

ПредметПрізвище учня Клас Місце Прізвище вчителя
Біологія Фіцай Арсен 8-А ІІ Бобир Г. К.
Українська моваФіцай Арсен 8-А ІІІ Полюлях Р. Ф.
Географія Григоренко Олександр8-А ІІІ Яловенко О. Г.
Історія України Фіцай Арсен 8-А ІІІ Федоренко Т. Г.
Історія УкраїниАндрійченко Марина 10ІІІ Мартиновець Н. М.
Інформаційні технологіїМартиновець11ІРимашевська Т. І.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2014/2015 н. р.

Предмет

Прізвище учня

Клас

Місце

Прізвище вчителя

Фізика

Григоренко Олександр

8-А

ІІ

Можаровська Т.А.

Мартиновець Микола

11

ІІ

Можаровська Т.А.

Українська мова

Прокопенко Анастасія

7-А

ІІІ

Шаранова Н.М.

Фіцай Арсен

8-А

І

Полюлях Р.Ф.

Гребенюк Анастасія

10

ІІ

Шаранова Н.М.

Історія

Фіцай Арсен

8-А

І

Федоренко Т. Г.

Андрійченко Марина

10

І

Мартиновець Н.М.

Стеблюк Анастасія

11

ІІ

Мартиновець Н.М.

Англійська мова

Фіцай Арсен

8-А

ІІІ

Меркулова Т. М.

Щербакова Валерія

9-Б

ІІ

Шерстюк Т. І.

Степаненко Юлія

9-Б

ІІ

Михайловська Н. К.

Андрійченко Марина

10

ІІ

Шерстюк Т. І.

Математика

Школенко Денис

6-Б

ІІ

Крюковська Г.І.

Соловйов Андрій

7-Б

ІІ

Щепанкова В. Я.

Григоренко Олександр

8-А

ІІ

Крюковська Г.І.

Мартиновець Микола

11

ІІ

Щепанкова В. Я.

Хімія

Фіцай Арсен

8-А

І

Бердник О.П.

Астрономія

Балачевський Владислав

11

ІІ

Можаровська Т.А.

Інформатика

Ополончик Владислав

9-Б

ІІ

Римашевська Т.І.

Вінтула Богдан

10

ІІ

Римашевська Т.І.

Мартиновець Микола

11

І

Римашевська Т.І.

Географія

Григоренко Олександр

8-А

І

Яловенко О.Г.

Андрійченко Марина

10

І

Яловенко О.Г.

Мартиновець Микола

11

ІІІ

Бойко О. М.

Біологія

Фіцай Арсен

8-А

І

Бобир Г. К.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2013/2014 н. р.

Предмет

Прізвище учня

Клас

Місце

Прізвище учителя

Історія

Андрійченко Марина

9-Б

ІІІ

Мартиновець Н. М.

Правознавство

Гребенюк Анастасія

9-Б

ІІІ

МАртиновець Н. М.

Інформаційні технології

Мартиновець Микола

10-А

ІІ

Римашевська Т. І.

Інформатика
(програмування)

Шаговий
Олександр

11-А

ІІІ

Римашевська Т. І.

Мойсеєнко Владислав

9-А

ІІІ

Римашевська Т. І.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2013/2014 н. р.

Предмет

Прізвище учня

Клас

Місце

Прізвище учителя

Російська мова

Василенко Елеонора

9-Б

ІІІ

Онуфрієвич О.Г.

Юдицька Марія

10

ІІ

Теодорович В.Г.

Фізика

Фіцай Арсен

7-А

ІІІ

Можаровська Т.А.

Василенко Елеонора

9-Б

ІІІ

Новосьолова Л.А.

Юдицька Марія

10

ІІ

Можаровська Т.А.

Українська мова

Фіцай Арсен

7-А

І

Полюлях Р.Ф.

Гребенюк Анастасія

9-Б

І

Шаранова Н.М.

Юдицька Марія

10

І

Мельниченко С.М.

Барахтян Дана

11-А

ІІІ

Шагова О.П.

Історія

Приходько Юлія

8-Б

ІІІ

Федоренко Т. Г.

Андрійченко Марина

9-Б

І

Мартиновець Н.М.

Стеблюк Анастасія

10

ІІ

Мартиновець Н.М.

Барахтян Дана

11-А

ІІІ

Поплавець Т. М.

Англійська мова

Степаненко Юлія

8-Б

ІІ

Михайловська Н. К.

Андрійченко Марина

9-Б

ІІ

Шерстюк Т.І.

Технічна праця

Заєць Олександр

9-А

ІІ

Герасименко С. С.

Гідзюк Андрій

10(за 11)

ІІ

Зеленков Л. П.

Математика

Григоренко Олександр

7-А

ІІ

Крюковська Г.І.

Сидоренко Максим

8-Б

ІІІ

Залізняк Н. Т.

Гребенюк Анастасія

9-Б

ІІІ

Пацкун Н.І.

Мартиновець Микола

11

ІІІ

Щепанкова В. Я.

Хімія

Фіцай Арсен

7-А

І

Бердник О.П.

Гребенюк Настя

9-Б

ІІІ

Бердник О.П.

Правознавство

Гребенюк Анастасія

9-Б

І

Мартиновець Н.М.

Юдицька Марія

10

ІІ

Мартиновець Н.М.

Астрономія

Балачевський Влислав

10

ІІ

Можаровська Т.А.

Інформатика

Мойсеєнко Влад

9-А

І

Римашевська Т.І.

Мартиновець Микола

10

І

Римашевська Т.І.

Шаговий Олександр

11-А

І

Римашевська Т.І.

Географія

Андрійченко Марина

9-Б

І

Яловенко О.Г.

Інформаційні технології

Мойсеєнко Влад

9-А

ІІ

Римашевська Т.І.

Мартиновець Микола

10

І

Римашевська Т.І.

Шаговий Олександр

11- А

ІІ

Римашевська Т.І.

Образотворче мистецтво

Мелетіна Лідія

9-А

ІІІ

Сауленко Г.В.

Світова література

Фіцай Арсен

7- А

ІІ

Ільченко О. І.

Юдицька Марія

10

ІІІ

Онуфрієвич О.Г.

Фізична культура

Гудзовський Ростислав

11- А

І

Пророченко Т. І.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2012-2013 н. р.

Предмет

Прізвище учня

Клас

Місце

Прізвище учителя

Історія

Андрійченко Марина

8-Б

ІІІ

Мартиновець Н. М.

Біологія

Гребенюк Анастасія

8-Б

ІІІ

Шапаренко О. О.

Інформаційні технології

Мартиновець Микола

9-А

ІІІ

Римашевська Т. І.

Географія

Харченко Анастасія

10-Б

ІІІ

Бойко О. М.

Фізична культура

Бєглов Сергій

11

ІІІ

Бойко С. В.

Луценко Юлія

11

ІІ

Бойко С. В.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2012-2013 н. р.

Педагогіка тапсихологія

Предмет

Прізвище учня

Клас

Місце

Прізвище учителя

Російська мова

Мартинова Катерина

9-Б

ІІ

Теодорович В. Г.

Біологія

Гребенюк Анастасія

8-Б

І

Шапаренко О. О.

Шаговий Олександр

10-А

ІІІ

Шапаренко О. О.

Фізика

Ополоник Владислав

7-Б

ІІІ

Новосьолова Л. А.

Юдицька Марія

9-Б

ІІІ

Парубець Євген

11

ІІ

Можаровська Т. А.

Українська мова та література

Гребенюк Анастасія

8-Б

ІІ

Шаранова Н. М.

Юдицька Марія

9-Б

ІІІ

Мельниченко С. М.

Барахтян Дана

10-А

І

Шагова О. П.

Луценко Юлія

11

ІІ

Шевчук Л. М.

Історія

Андрійченко Марина

8-Б

І

Мартиновець Н. М.

Желєзнякова Світлана

9-А

ІІ

Мартиновець Н. М.

Англійська мова

Андрійченко Марина

8-Б

ІІ

Шерстюк Т. І.

Костіна Юлія

10-Б

ІІІ

Шерстюк Т. І.

Обслуговуюча праця

Жеребко Ірина

9-А

ІІІ

Мішина Т. М.

Економіка

Желєзнякова Світлана

9-А

(за 10кл)

ІІІ

Марченко О. Д.

Сагайдак Анна

11

ІІІ

Марченко О. Д.

Правознавство

Юдицька Марія

9-Б

ІІ

Мартиновець Н. М.

Костіна Юлія

10-Б

ІІІ

Мартиновець Н. М.

Сагайдак Анна

11

ІІІ

Мартиновець Н.М.

Хімія

Андрійченко Марина

8-Б

ІІ

Бердник О. П.

Юдицька Марія

9-Б

ІІІ

Бобир Г. К.

Бєглов Сергій

11

ІІ

Ролік О. О.

Кiлькiсть переглядiв: 387

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.